Skip links

Toimisto

Postiosoite
Suomen Romaniyhdistys ry
Kuortaneenkatu 13, 5. krs
00520 Helsinki

Käyntiosoite
Kumpulantie 1, 00520 Helsinki

 

Sähköposti
info@suomenromaniyhdistys.fi

 

Y-tunnus
1923037-5

Pankkiyhteys
FI08 8000 1002 1958 9

Hallinto

Päivi Majaniemi
Hallituksen puheenjohtaja
044 088 1003
paivi.majaniemi@suomenromaniyhdistys.fi

Petra Autio
Toimistopäällikkö
045 642 6015
petra.autio@suomenromaniyhdistys.fi

Kristiina Elenius
Talouspäällikkö
044 235 3460
kristiina.elenius@suomenromaniyhdistys.fi 

Yoon-Hee Choi
Kehittämiskoordinaattori
yoon-hee.choi@suomenromaniyhdistys.fi

Hankkeet ja toiminta

Tanja Rautio
Projektipäällikkö, vanhustyö
044 330 8944
tanja.rautio@suomenromaniyhdistys.fi

Ina Vuolanen
Projektityöntekijä, naisten terveystyö
050 321 4344
ina.vuolanen@suomenromaniyhdistys.fi

Carmen Valerius
Nuorisotyön koordinaattori, harjoittelijaohjelma
045 226 7745
carmen.valerius@suomenromaniyhdistys.fi

Astrid Valerius
Harjoittelija

astrid.valerius@suomenromaniyhdistys.fi

Ramona Schwartz
Projektityöntekijä, naisten terveystyö
050 382 1028
ramona.schwartz@suomenromaniyhdistys.fi

Dimitri Lindgren
Nuorisotyön koordinaattori, tapahtumatuotanto
045 220 3229
dimitri.lindgren@suomenromaniyhdistys.fi

Sofia Schwartz
Harjoittelija
sofia.schwartz@suomenromaniyhdistys.fi 

Emma Ryhänen
Viestinnän harjoittelija


Käytämme sivustollamme evästeitä kehittääksemme käyttökokemusta ja tarjotaksemme sinulle kiinnostavaa sisältöä. Käyttämällä palvelua hyväksyt evästeiden käytön.