Skip links

Office

Postal address
Suomen Romaniyhdistys ry
Kuortaneenkatu 13, 5. krs
00520 Helsinki, Finland

Visiting address
Kumpulantie 1, 00520 Helsinki, Finland

Email
info@suomenromaniyhdistys.fi

Business ID
1923037-5

Bank account
IBAN FI08 8000 1002 1958 90
BIC (SWIFT code) DABAFIHH

Administration

Päivi Majaniemi
Chair of Board
044 088 1003
paivi.majaniemi@suomenromaniyhdistys.fi

Kristiina Elenius
Financial Manager
044 235 3460
kristiina.elenius@suomenromaniyhdistys.fi

Yoon-Hee Choi
Development Coordinator
yoon-hee.choi@suomenromaniyhdistys.fi

Petra Autio
Office Manager
045 642 6015
 

Projects

Tanja Rautio
Project Manager, work with elderly
044 330 8944
tanja.rautio@suomenromaniyhdistys.fi

Ina Vuolanen
Project worker, women’s health work
050 321 4344
ina.vuolanen@suomenromaniyhdistys.fi

Carmen Valerius
Youth work coordinator, internship program 
045 226 7745
carmen.valerius@suomenromaniyhdistys.fi

Ramona Schwartz
Project worker, women’s health work
050 382 1028
ramona.schwartz@suomenromaniyhdistys.fi

Dimitri Lindgren
Youth work coordinator, event manager
045 220 3229
dimitri.lindgren@suomenromaniyhdistys.fi

Käytämme sivustollamme evästeitä kehittääksemme käyttökokemusta ja tarjotaksemme sinulle kiinnostavaa sisältöä. Käyttämällä palvelua hyväksyt evästeiden käytön.